Akvária na míru

Zabýváme se:

výroba akvária na míru

návrhy akvárií

zabudování akvárií do interiéru

instalace akvarijní techniky

výroba  akvarijních filtrů

Navrhneme Vám akvárium přesně podle Vašich představ (včetně předběžné cenové kalkulace, která zahrnuje minimálně dva návrhy podle finančních kategorií instalované akvarijní techniky). Poradíme, kam akvárium nejlépe umístit, jak by mělo být veliké, navrhneme typ filtrace, osvětlení, vhodné dekorace, druhy rostlin i rybek tak, abychom vytvořili dobře fungující a nádherné akvárium.

Výhody akvárií vyrobených na zakázku jsou ty, že jejich velikost, tvar i barva stolku a krytu je možné vybrat přesně podle Vašeho vkusu a přání. Lze je také zabudovat do interiéru Vašeho domova, restaurace či kanceláře.

Slepení akvária  trvá přibližne jeden týden. Výroba celého akvarijního kompletu trvá 14 dní až jeden měsíc, záleží na velikosti akvária. Na veškeré zboží poskytujeme záruku 24 měsíců, na lepené spoje akvária 3 roky.

Akvária

Nabízíme standartní i nestandartní lepená akvária o síle skla 4mm - 2x19 mm, určená pro bytové interiéry, restaurace, kanceláře atd.

Komorový akvarijní filtr

Na zakázku vyrábíme komorový akvarijní filtr, který je vyroben velikostně konkrétnímu akváriu na míru. Dá se uzpůsobit i konkrétnímu tipu akvária (rostlinné, africké cichlidy atd.).

Akvarijní skříně a kovové podstavce

Akvarijní skříně vyrábíme v širokém spektru barev a stylů. Záleží jen na zákazníkovi jakou skladbu polic a dvířek si bude přát. Nejvíce se skříně vyrábějí z lamina, ale také z masivního dřeva. Podle potřeby a hmotnosti akvária je možné do skříně zabudovat železný rám pro zpevnění skříně. Pro akvária větších objemů je nutné pod akvárium umístit kovový podstavec, který se obloží laminvou deskou.

Akvarijní kryty

Nabízíme standartní i atypické kryty z plastu nebo z lamina s osvětlovacím tělesem pro všechny typy a velikosti akvárií.  Kryty nabízíme v jakékoliv barvě kterou přizpůsobíme akvarijní skříňi či interiéru.

Osvětlovací rampy

Osvětlovací rampy jsou dodávány se zabudovanými elektronickými předřadníky pro zářivkové trubice. Každá rampa je připravena pro osazení dvěma zářivkami. 

Led osvětlovací rampy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.